Rekrutacja 2027

Walk with me…


„Walk with Me” za nami 🙂
We wtorek, 2️⃣8️⃣ kwietnia, uczniowie klas pierwszych i drugich III LO wzięli udział w trzeciej już edycji konkursu „Walk with Me”, w którym zaprezentowali swoje kompetencje w zakresie języka angielskiego. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie wybranego przez siebie miasta anglojęzycznego😍
Spośród uczestniczek (w tym roku do konkursu przystąpiły wyłącznie dziewczęta 😉) komisja wyłoniła trzy uczennice, które przygotowały najciekawsze prezentacje i wykazały się wybitnymi kompetencjami językowymi. Oto laureatki:
🍀I miejsce – Maja Wrońska (2C)
🍀II miejsce – Maja Rakocińska (2C)
🍀III miejsce – Lena Leszczyńska (1C).
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz motywacji do wytężonej pracy. Laureatki zostaną wyróżnione podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 🙂