🇵🇱🤝🇩🇪 Kolejny dzień polsko-niemieckiej wymiany w III LO w Bełchatowie za nami! 😊
Czwartek, 16 kwietnia, upłynął pod znakiem różnorodnych aktywności 🎉
Z samego rana uczniowie wzięli udział w zajęciach sportowo-tanecznych, podczas których nie mogło zabraknąć występu Szkolnego Zespołu Tanecznego, a także naszej tajnej broni, czyli polsko-niemieckiej belgijki 🏃♂️⚽ Po krótkiej przerwie przyszedł czas na zajęcia plastyczno-językowe 🎨🗣️, ale nie takie tam ciapu-ciapu… To była prawdziwa szkoła tworzenia komiksu na miarę XXI wieku, a co najważniejsze bohaterami tego dzieła byliśmy my sami ☺️ Nawet nieźle wypadliśmy 🙂🙃
Po południu również nie brakowało nam artystycznych doznań 🎭🎶 – braliśmy bowiem udział w niecodziennych warsztatach:
👩🎤 wokalnych z Pawłem Bauerem
🎭 teatralnych, podczas których mogliśmy zaprezentować swoje talenty i jeszcze lepiej się poznać 💫 Kto wie, może stojąc na prawdziwych deskach teatralnych w PGE Gigantach Mocy, ktoś z nas poczuł w sobie tę sceniczną iskrę❓ Tak czy inaczej czwartkowe popołudnie było naprawdę gorące od emocji, krzyku, a nawet łez wzruszenia ❤💚🥺
A na dzisiejszy wieczór czekali z niecierpliwością smakosze pizzy 🍕🍕🍕, a że wszyscy do nich należymy, to z radością udaliśmy się do jedej z najstarszych pizzerii w Bełchatowie. Było naprawdę pysznie 😋🥰
To był dzień pełen energii, uśmiechu i współpracy! 😊 Czekamy na kolejne wspólne chwile! 💙
„Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży”.

III Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza
w Bełchatowie.
Szkoła z tradycją, która buduje przyszłość.
Zapraszamy do Mickiewicza!














































